Pracownik na wynajem – leasing pracowniczy

Wynajem pracowników organizowany przez naszą firmę pozwala na ograniczenie liczby wymaganych formalności do minimum. To my zajmujemy się ich załatwianiem, dzięki czemu przedsiębiorca jest odciążony i może zająć się innymi kwestiami istotnymi dla jego działalności. Leasing pracowniczy jest coraz chętniej wybieranym sposobem zatrudnienia, szczególnie w przypadku prac, w których potrzebne okazuje się zorganizowanie wielu osób.

W skład oferty wchodzą propozycje również dla przyjezdnych nieznających języka polskiego na wysokim poziomie. Pracownik na wynajem może skorzystać m.in. z zatrudnienia w firmie sprzątającej, na magazynie, na produkcji czy jako pomocnik specjalisty zajmującego się wytwarzaniem określonych produktów. Wśród naszych ofert znajduje się zarówno czyszczenie obiektów, jak i spawanie, tworzenie wyrobów drewnianych czy nawet remontowanie określonych pomieszczeń. Z tego powodu docieramy do osób o różnych kwalifikacjach, często z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie.

Pracownik do wynajęcia otrzymuje również niezbędne zakwaterowanie. Jest to niezwykle istotne w przypadku osób, które nie pochodzą z Polski. Pracodawca nie musi wówczas martwić się koniecznością samodzielnego zorganizowania noclegu, co wiąże się z wieloma formalnościami niezbędnymi do dopełnienia. Wszystkim zajmujemy się my. Dzięki temu mogą Państwo szybko pozyskać pracowników, ograniczając działania administracyjne do absolutnego minimum w zamian za pobranie odpowiedniej prowizji. Zapraszamy do współpracy właścicieli firm z różnych branż.